İçeriğe geç

2019-2020 Yeni Çıkacak Diziler

Benim Adım Melek Dizisi
ÜsYapım’ın 2019 eylül ayında ekranlarda olacak yeni dizisi Benim Adım Melek de kadı başrol Melek karakter için Nehir Erdoğan ile anlaşıldı. Benim Adım Melek dizisinin erkek başrol oyunculuğu için ise Kutsi ile anlaşmaya varıldı. r. Eğer Kutsi Benim Adım Melek dizisinde Halil karakteri olarak ekranlarda olacak. Son olarak anlaşılan isim ise Uğur Yücel olacak. Benim Adım Melek dizisi Antep’te çekilecek. Benim Adım Melek dizisinin yönetmenliğini ise Cem Akyoldaş‘ın yapacak.

Kurşun Dizisi

Kurşun dizisinde 70’li yıllarda yaşayan efsane savcılardan biri olan Orhan Kurşun’un hikayesi ekranlara taşınacak. Orhan ve Leyla aşkının anlatılacağı dönem dizisi Kurşun’da erkek başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan olacak. Leyla karakteri için ise oyuncu arayışları devam ediyor. Kurşun dizsinin kanalı Fox Tv olurken yapımcı Most  Production       olacak.                                 

Sevgili Geçmiş Dizisi

Sevgili Geçmiş dizisi Emre Kınay ve Ece Uslu’nun başrollerinde yer alacağı yeni bir dizi olarak 2019 eylül de Star Tv ekranlarında olacak. Son olarak Dayan Yüreğim’de hüsran yaşayan Ece Uslu yine Vurgun dizisinde hüsrana uğrayan Emre Kınay ile başrolü paylaşacak bakalım dizi tutacak mı?

Atiye Dizisi

Netflix’in ikinci Türk dizisi olma özelliğini taşıyan Atiye dizisi 8 bölümden oluşacak. Atiye Dizisi gizem-drama türünde çekilecek. Göbeklitepe olmak üzere Güneydoğu Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde ve İstanbul’da çekimler gerçekleştirilecek. OG Medya tarafından Onur Güvenatam’ın koordinatörlüğünde yapılacak çekimlerde yapımcılığını ise Alex Sutherland üstlenecek. Atiye Dizisi oyuncu kadrosunda Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi de yer alacak. Son gelen bilgiye göre de Beren Saat de Atiye dizisi kadrosunda.

Aşk 101 Dizisi

Netflix için çekilen Love 101 dizisi kadrosunda KubilayAka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Filiz Yazıcı, Kaan Urgancıoğlu, PınarDeniz, Bade İşçil ve SelahattinPaşalı’nın yer alacak. Aşk dizisi olacak Love 101 Dizisinde Kubilay Aka ile Alina Boz MertYazıcıoğlu ile İpek Filiz Yazıcı KaanUrgancıoğlu ile de Pınar Deniz partner olacak. Gençlik dizisi konseptinde olacak Love 101 dizisinin çekimleri ise haziran ayı sonunda başlayacak.

Meriç Acemi’nin kaleme aldığı dizi, Türkiye de dahil olmak üzere 130’a yakın ülkede izleyicinin beğenisine sunulacak. Love 101 dizisinde 90’larda yaşayan gençlerin hayatın çeşitli sorunları ile başa çıkma hilayesi anlatılacak.

Mucize Doktor

MF Yapım’ın The Good Doctor dizisinden uyarlama dizisi Mucize Doktor için cast çalışmaları başladı. Mucize Doktor dizisi Fox Tv ekranlarında ekim 2019 da yayında olması bekleniyor. Mucize Doktor dizisini ülkemize Pınar Bulut uyarlayacak. Mucize Doktor dizisinin yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan üstlenecek. Mucize Doktor dizinin en geç Ekim 2019’da yayına çıkması bekleniyor. Mucize Doktor dizisinin erkek başrol oyuncusu ise Taner Ölmez olacak.

Ramo Dizisi

Ramo dizisi Bkm Filmin Adana’da çekeceği yeni mafya dizisi olacak. Ünlü yönetmen Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini üstleneceği Ramo dizinin erkek başrol oyuncusu ise Görkem Sevindik oldu. Ramo dizisi için son dönemlerin ünlü oyuncusu Ekin Koç ile de görüşmeler devam ediyor. 

Firuze Dizisi

Ay Yapım’ın ocak 2020 için hazırladığı Sema Ergenekon’un ise senaryosunu yazacağı Firuze dizisinin kanalı şuanda belli değil. Firuze dizisinde erkek başrol olması için Alperen Duymaz’a önemli bir teklif gitti. Alperen Duymaz’ın gelen teklifi kabul edeceği konuşuluyor.

Hizmetçiler Dizisi

son olarak 4N1K dizisinin yapımcılığını üstlenen Fabrika Yapım’ın yapımcılığını üstlenen Hizmetçiler dizisi komedi ve dram türünde olacak. Amerikan dizisi Devious Maids’in uyarlaması olacak Hizmetçiler dizisi 2019 yeni sezonunda ekranlarda olacak. 4 hizmetçinin yer aldığı bir zengin adam cinayetini konu alacak Hizmetçiler dizisi

Kuzey Yıldızı Dizisi

Süreç Film’den Ersoy Güler’in hem senaryosunu yazacağı hemde yönetmen olarak yer alacağı Kuzey Yıldızı dizisi eylül 2019 da Show TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Kuzey Yıldızı dizisinde üç kız babası Karadeniz’li Kuzey’i İsmail Demirci canlandıracak. Kuzey Yıldızı dizisinde ünlü oyuncu Aslıhan Güner Yıldız karakterine hayat verecek.

Kenan ile Mercann Dizisi

Kenan ile Mercan dizisi Ay Yapım’ın 2020 de ekranlara getireceği yeni dizi olacak. Sema Ergenekon’un senaristliğini üstlenecek Kenan ile Mercan dizisi Show Tv’de ekranlara gelecek

Savcı Dizisi

1970’li yıllarda Türkiye’nin en ünlü ve en çok tanınan savcısı olan Marlon Kemal’in hayat hikayesi Savcı dizisi ile izleyicisi karşısıan çıkarılacak. Fox TV’nin yeni dizisi Savcı’nın yönetmenliğini Burak Arlıel üstlenecek. SAvcı dizisinin yapımcılığını Most Production isimli yapım şirketi üstlenecek. Savcı dizisinde başrolü ise İlker Kaleli üstlenecek gibi

Hekimoğlu Dizisi

Tv8 2019 2020 yeni sezonunda en az iki büyük dizi projesi ile izleyici karşısına çıkacak. Karga Seven Pictures’ın, yapımcılığını üstleneceği Hekimoğlu dizisinin Berkun Oya’nın, yönetmenliğini ise Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın üstlenecek. Hekimoğlu dizisi House M.D. isimli Amerikan Hastahene dizisinden uyarlanacak.

Sokağın Çocukları Dizisi

Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da dizisinin final yapmasının ardından 2019 2020 yeni sezonunda yine Blue Tv ekranlarında Sıfır Bir ekibinin ‘Sokağın Çocukları’ adlı yeni dizi çekeceği açıklandı.

Camdaki Kız

Camdaki Kız dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun son kitabı olan Camdaki Kız romanından uyarlanacak. Bilindiği üzere daha önce yine Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’n Hayata Dön romanından uyarlanan İstanbullu Gelin dizisi çok sevilmişti. Onur Güvenatam’ın kurduğu OG Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Camdaki Kız dizisinin senaristi ise ünlü senarist Eylem Canpolat olacak.  

Aşk ağlatır Dizisi

Uyarlama işlerin ustası MF Yapım Show TV için Japon dizisi Love That Makes You Cry’ı Türkiye’ye uyarlayacak. Aşk Ağlatır adlı dizinin senaryosuna senarist Tayfun Güneyer uyarlayacak. Aşk Ağlatır dizisinin eylül 2019 da yayında olmasını bekliyoruz. Aşk ağlatır dizisinin erkek başrol oyuncularında biri Deniz Can Aktaş oldu

Hayaller ve Hayatlar Dizisi

Hayaller ve Hayatlar dizisi Nazlı Heptürk’ün yapım şirketi olan NG Medya, tarafından çekilecek ve diziyi Kerem Çakıroğlu yönetecek.Hayaller ve Hayatlar diizsi Dijital platformlarda ekranlara gelecek ve Tv de yayınlanmayacak. Hayaller ve Hayatlar dizisinin kadın başrol oyuncusu ise Pelin Karahan olacak gibi.

Zümrüdü Anka

Zümrüdü Anka dizisi Kapadokya’da çekilecek. Yaşar İrvül’ün sahibi olduğu Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği Zümrüdü Anka dizisi Can Sinan senaristliğini üstleneceği dizinin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Cemal Şan yer alacak. Zümrüdü Anka dizisi Kanal D de yayınlanacak.

Güvercin Dizisi

Pastel Film 2019 2020 yeni sezonunda Güvercin kod adlı yeni bir dizi için hazırlıklara başladı. Dram dizisi olması beklenen Güvercin dizisi Star Tv de ekranlara gelecek. Güvercin dizisinin yönetmenliğin Altan Dönmez üstlenecek ve dizi Antep’te çekilecek. Güvercin dizisinin erkek başrol oyunculuğu için Seçkin Özdemir’e kadın başrol oyunculuğu için ise Gizem Karaca’ya teklif gitti.

Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi

96. bölümü ile 6 sene önce final yaparak ekranlara veda eden Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisi yeniden izleyicisi karşısına 2019 2020 yeni sezonunda çıkacak. Şuanda Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisi senaryosu yeniden yazılmaya başlandı. Senaryo ise Ercan Mehmet Erdem tarafından yazılacak.

Yabancı

O3 Medya 2019 2020 yeni sezonunda iddialı bir dizi ile final kararı aldığı İstanbullu Gelin dizisinin yerini doldurmak istiyor. Dip dizisi ile son döneme damga vuran İlker Kaleli’nin başrolünde yer alacağı Yabancı dizisi yeni sezonda ekranlarda fırtına gibi esecek. Yabancı dizisinin yayın hakları ise Show Tv tarafından alındı.

Ada Dizisi

Tims B Yapım şimdilik ismi Ada olarak konulan yeni dizisi için oyunculara teklif göndermeye başladı. Senaryosunu Yılmaz Şahin,yönetmen koltuğuna ise Çağatay Tosun yer alacağı Ada dizisi için ilk teklif Ekin Koç’a gitti. Ekin Koç’un partnerinin ise yabancı kökenli güzel bir kız olması ve ekranlara yeni bir soluk getirmesi bekleniyor. 

Kötü Kız Dizisi

Arc Yapım 2019 yaz atı için Kötü Kız kod adlı diziyi hazırlıyor. Kötü kız dizisinin başrol oyuncuları ise Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk oldu. İki başarılı oyuncuyu yaz dizisi Kötü Kız da partner olacak ve dizi de Zeynep Yılmaz isminde bir kızın yaşadığı zorluklar ve aşkları anlatılacak. Kötü Kız dizisi yapımcısı dizisinin tahminen haziran 2019 da Kanal D ekranlarında  olması için çalışıyor.

Yüksek Topuklar Dizisi

20 Mart 2019 da sete çıkacak Yüksek Topuklar dizisinin kanalı Kanal D olurken yönetmeni ise ünlü yönetmen Altan Dönmez olacak. Felix Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği Yüksek Topuklar dizisinde genç bir manken ve 3 kız arkadaşının başından geçen olaylar ve şöhretin arka planı anlatılacak.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi

2019’da başlayacak dizilerden biri de O3 Medya’nın 2019 yazında Star Tv ekranlarında yayına çıkarmayı planlandığı Benim Tatlı Yalanım oldu. Benim Tatlı Yalanım dizisinin başrollerinde Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı yer alacak. Eğer Benim Tatlı Yalanım dizisi yaz aylarında iyi bir izlenme yakalarsa 2019 2020 yeni sezonunda da ekranlarda olacak. Benim Tatlı Yalanım dizisine yönetmen olması için Barış Erçetin ile anlaşırken senarist Pınar Ordu da senaryo ekibinin başına geçirildi.

İçimizden Biri Dizisi

Süreç Filmin yapımcılığını üstleneceği İçimizden Biri dizisi Marmaris’te çekilecek. İçimizden Biri dizisinde İrlandalı Ortodoks bir papazın oğlu Adam ile geleneklerine bağlı Müslüman ve Türk bir ailenin kızı olan Havva’nın aşkı anlatılacak.

Arıza Dizisi

Son dönemlerin en paralı yapım şirketi Es Film Trt 1 için unutulmaz bir dizi daha ekranlara getirmek için kolları sıvadı. İsmi Arıza olarak belirlenen yeni dizinin erkek başrol oyuncusu olması için ise dünyaca ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’na teklif götürüldü.

Zengin Ve Yoksul Dizisi

Daha önce ismi Yoksul Akraba olarak açıklanan  Ntc’Medyanın yeni dizisi Zengin Ve Yoksul’un senaristliğini ise Hatice Meryem ile Yelda Eroğlu’nun yazacak. Zengin Ve Yoksul dizisinin başrollerinde ise  Berrin rolü ile Binnur Kaya, Aziz rolü ile Eren Hacısalihoğlu, Osman Sonant Damla Colbay Gülcan Arslan ve Elif Doğan yer alacak. 

Kimse Bilmez Dizisi

Başrollerini İsmail Hacıoğlu, Kerem Cem ve Sebahat Kumaş’ın paylaşacağı Kimse Bilmez dizisinin yapımcısı ise Baba Yapım’ın sahibi Sadullah Ceren olacak.  Kimse Bilmez dizisinin nisan 2019 da Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olması bekleniyor. Kimse Bilmez dizisinin yönetmeni ise son olarak Aşk ve Mavi dizisini yöneten Hakan Arslan oldu. Kimse Bilmez dizisinin çekimleri mart 2019 da başlayacak.

Bir Aile Hikayesi Dizisi

Başrollerinde Songül Öden, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Duygu Yetiş ve Alper Saldıran gibi oyuncuların paylaşacağı Amerika yapımı This is Us dizisinin uyarlaması olacak. Dizide üç farklı hayatın tesadüfler sonucu bir araya gelmesi ile bir aile olması anlatılacak. 

Ada Dizisi

Tims B Yapım’ın 2019 Eylül’ün de ekranlara getireceği yeni dizisi Ada’nın Senaristliğini Yılmaz Şahin’in üstlenecek. Ada dizisi için şuanda oyuncu seçimi ve senaryo yazma çalışmaları devam ediyor. Detayları bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Tarih:Yerli Diziler

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir