İçeriğe geç

Amazon’un Yeni Aksiyon Dizisi: HANNA

Geçtiğimiz günlerde, Amazon yeni aksiyon dizisi HANNA için bir fragman yayınladı.Dizi aynı isimli 2011 yapımlı filmin bir adaptasyonu olacak. Fragmandan anlaşıldığı üzere bol aksiyonlu bir dizi izleyeceğiz.

Dizide,eski CIA ajanı babası tarafından bir suikâstçi ve ajan olması için yetiştirilmiş genç bir kızın hikayesi anlatılıyor.Başrollerde daha önce de The Killing dizisinde beraber oynamış Joel Kinnaman ve Mireille Enos var.Bazılarımız Joel Kinnaman’ı Altered Carbon dizisinden de tanıyor olabilir.

Doğu Avrupa’da tamamen gözlerden uzak bir şekilde yetiştirilmiş olan 15 yaşındaki Hanna, bütün hayatını kendisine ve babasına zarar vermek isteyenlerle savaşmak için eğitilerek geçirdi.

Hanna’nın hayatta kalma becerileri, bir CIA ajanı yüzünden babasıyla ayrıldığında,test edilecektir.Hanna’nın tek başına tehlikeli bir yolculuğa çıkmaktan başka bir çaresi yok.Babası ile bir araya gelip kaçmak ve nihayetinde onları hedef alan ajanları öldürmek istiyor.Hanna’nın yetiştirilme tarzı onun bu yolculuk boyunca hem fiziksel hem de duygusal zorluklarla karşılaşmasına sebep olacak.

Dizinin 1.sezonunun tüm bölümleri 29 Mart’ta yayınlanacak. Fragmanı izlemek için:

Şimdi fragmanı izlediğinize göre, siz ne düşünüyorsunuz? Sizce izlemeye değer bir dizi mi? Cevaplarınızı yorum olarak atmayı unutmayın!

Tarih:FragmanlarGenelHaberler

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir