İçeriğe geç

American Horror Story 9.Sezon:Emma Roberts Geri Dönüyor & Gus Kenworthy Katılıyor

Emma Roberts ve Gus Kenworthy American Horror Story 9.Sezon Kadrosuna Katıldılar

 

Ryan Murphy Instagram hesabı üzerinden uzun süredir ekranlarda olan antoloji dizisi American Horror Story hakkında büyük bir haber verdi.

Murphy, sadece dizinin yıldızı Emma Roberts’ın geri dönüşünü değil aynı zamanda dizide Roberts’ın erkek arkadaşı rolünü canlandıracak olan Olimpik dereceli Gus Kenworthy’nin de dizide yer alacağını doğruladı.İlk yayınlanmaya başladığından beri sosyal medyanın gündeminde olan dizi,geçtiğimiz Kasım ayında 8.sezonunu tamamladı. 1o.sezona kadar yayınlanacağı kesinleşmiş olsa da , 9 ve 10.sezonların konusu henüz belli değil.

Roberts,Coven ve Apocalypse sezonlarında Madison Montgomery karakterini canlandırırken, Freak Show sezonunda Maggie Esmeralda ve son olarak da Cult sezonunda Serena Belinda karakterlerine hayat verdi. Murphy ve ortağı Brad Falchuk, American Horror Story evrenini bağlantılı kılabilmek ve oyuncular arasındaki uyumu bozmamak amacıyla,farklı karakterler için aynı oyuncuları seçmekle tanınıyorlar. Aslında dizinin usta oyuncusu Sarah Paulson’ın da 9.sezon için adınının geçtiği söyleniyor,bu yüzden Roberts’ın da kadroya katılması pek şaşırtıcı değil.

Asıl sürpriz, Ryan Murphy’nin Instagram paylaşımında Gus Kenworthy’nin Roberts’a eşlik edeceğini açıklaması oldu.Bu haber hayranlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Dizinin yaratıcısı, haberi ”Olimpik madalyan olduğunu ve American Horror Story 9.sezonunda Emma Roberts’ın erkek arkadaşını canlandıracağını fark ettiğin o özel an” diye yorumlayıp,kayakçının bir fotoğrafını paylaşarak açıkladı.

Fotoğraf ve Murphy’nin açıklaması için :

American Horror Story, Kenworthy’nin oyunculuğa ilk girişi olsa da,daha öncesinde sporla ilgili çeşitli program ve belgesellerde yer almış ve sportifliğini göstermişti. Bunun dışında,önceden RuPaul’s Drag Race All Stars programında da konuk jürilik yapmış ve British LGBT ödüllerine de aday gösterilmişti. Geçen seneki crossover Apocalypse sezonunda, Murder House ve Coven’daki karakterlerin birleşip ”Antichrist” (Deccal/Şeytan)’ı alt etme çabalarının sonucunda dizinin yeni bir hikayeyi izleyeceği düşünülürse, Kenworthy ve Roberts’ın karakterleri hakkında bir bilgi olmaması gayet normal.Murphy, hayranların gözdesi Coven cadılarının son bir kez daha döneceğini doğrulamış olsa da,bu konu 9.sezondan ziyade 10.sezon için olacak.

Dizi, 2011’in en çok izlenen kablolu dizisi seçilmesinden bu yana ratinglerde bir düşüş yaşamış olmasına rağmen,şimdiye kadar ödül törenlerinde ve gündemde dikkat çekmesini başardı.

Kenworthy gibi yükselen bir yıldızın dahil edilmesi kesinlikle gündemi meşgul edecek ve usta oyuncuların döndüğünü görmenin vermiş olduğu mutluluk izleyiciyi heyecanlandıracak. American Horror Story’nin önümüzdeki iki yıl için yenilenmesi ve kardeş dizisi American Crime Story’nin de ilgiyle izlenmesine bakılırsa, Murphy ve Falchuk’un  heyecan ve korku verici hikayeleri seyirciyi uzun bir süre daha meşgul tutacak gibi görünüyor.

Yazının orjinali için: https://screenrant.com/american-horror-story-season-9-emma-roberts-gus-kenworthy/#

 

Tarih:GenelHaberler

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir