İçeriğe geç

Vizyondaki Filmler

VİZYONDAKİ FİLMLER

Amerikan Soygunu

Barty Layton’un yönetmen koltuğundaki “Amerikan Soygunu”, sanat tarihindeki en büyük hırsızlıklardan birini konu edinen gerçek yaşanmış bir hikayeyi kaleme alıyor.

Karanlık Sular

İngiliz aktris ve model Kaya Scodelario’nun başrolünde yer aldığı “Ölümcül Sular”; Florida’yı vuran kasırga sonucu yaşanan selde babasını kurtarmaya çalışırken hayatta kalma savaşı veren genç bir kadının hikayesini beyazperdeye yansıtıyor.

Aslan Kral

Yönetmen ve aktör Jon Favreau imzalı Aslan Kral filminde, küçük Simba’nın büyüme hikayesi anlatılıyor. Seslendirmesini Tamer Karadağlı üstleniyor. Bu animasyon sizi çok etkileyecek.

Gloria Bell

Uzun bir aradan sonra yeniden beyazperdede gördüğümüz Julianne Moore, orta yaşta aşk yaşayan iki insanın hikayesini ele almaktadır. Gloria Bell filminde, Caren Pistorius, Michael Cera, Brad Garrett ve Rita Wilson gibi isimleri de göreceksiniz.

Zavallı

Zavallı filmi, sürekli üzgün ve kendini üzüntünün içinde boğmuş bir avukatın ilginç hikayesiyle sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Babis Makridis, başrolde ise Yannis Drakopoulos yer almaktadır.

Kripto Vurgun

Crypto filmi, kara parayı aklama mücadelesi eden bir ajanının hikayesini ele alıyor. Karmakarışık bir yolsuzluk ve dolandırıcılık ağını araştırmakla görevlendirilen ajan, değişen ekonomik düzende aile çiftliklerini ayakta tutmaya çalışan babası ve abisinin yaşadığı memleketi New York’a gelir. Ajan kısa süre içerisinde kendini tehlikeli bir yeraltı dünyasında tuzağa düşmüş halde bulur. John Stalberg Jr.’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Kurt Russell, Luke Hemsworth, Alexis Bledel, Cat Alter gibi isimler var.

Koruyucu

Başrolde ünlü aktör Jean-Claude Van Damme’ın yer aldığı Koruyucu filminde, gece kulüplerinde çalışarak sekiz yaşındaki kızına bakmaya çalışan bir adamın, kendisini bir anda kızının hayatını da tehdit eden olaylar içerisinde bulmasını konu ediniyor.

Kod Adı: Hummingbird

Kod Adı: Hummingbird filminde, Jesse Eisenberg, Alexander Skarsgard ve Salma Hayek, başrolleri paylaşıyor. Kim Nguyen’in yönetmenliğindeki film; New Yorklu iki kuzenin, borsa başta olmak üzere bitcoin, kripto para ve tüm bankacılık sistemlerini ele geçirebilecek yüksek frekans ticaretinden yararlanıp, milyarder olmaya çalışmalarını anlatıyor.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

Jason Statham ve Dwayne Johnson dev aktörlerin başrolde olduğu Hızlı ve Öfkeli serisi filmi tüm hız ve aksiyon tutkunlarını koltuğa bağlayacak. Filmde; kanun adamı Hobbs ile kanun kaçağı Shaw’un ezeli ama saygı sınırlarını aşmayan düşmanlıkları, ortak bir düşmana karşı verilen mücadele ile farklı bir yöne evrilecektir.

Geniş Aile Komşu Kızı

Klasik bir türk komedi filmi olan Geniş Aile Komşu Kızı filminin başrollerinde, Ufuk Özkan ve Bülent Çolak başrolde. Filmin yönetmeni Cüneyt İnay yer alıyor. Film; Cevahir ve Ulvi’nin hayata tutunma çabaları sürerken Cevahir’in unutamadığı aşkı Zeynep’le karşılaşması sonrasında yaşananları konu alıyor.

Dora

Isabela Moner’in başrolünde yer aldığı “Dora ve Kayıp Altın Şehri”, küçüklüğünden beri ailesiyle maceradan maceraya atılan Dora’nın bu kez ailesini kurtarmak için çıktığı serüvenini konu alıyor.

Ayın Karanlık Yüzü: Hitler’in Çocukları

Ayın Karanlık Yüzü: Hitler’in Çocukları filminin konusu; Nazilerin dünyayı ele geçirmeye çalıştığı Iron Sky filminin devamında, dünya nükleer savaş nedeniyle yaşanmaz hale gelmiştir. Kalan insanlar Naziler’in Ay’daki üssünde yaşamaktadır. Ancak burada yaşayanlar için yaşam koşulları kötüleşmeye başlayınca, dünyanın merkezindeki gizli bir şehre yolculuk yapmak gerekir. Ancak bu sırada karşılarına Vril önderliğindeki şekil değiştirebilen bir sürüngenler ırkı ve onların dinozor ordusu çıkar.

Tarih:Yeni Gelecek İçerikler

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir